Hakkımızda

Milen Tech'e Hoşgeldiniz..
Kaliteli Ürün, Yerli Üretim

Ev aletleri ve mutfak araçları sektöründe uzun ve başarılı bir geçmişe sahip olan Milen Tech; benimsemiş olduğu kurumsal değerler etrafında faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Özgün Tasarım

Yenilikçi

Sürdürülebilir

Yerli Üretim

Bizimle Tanışın
Milen Tech Hakkında

Tamamen yerli imkanlarla ve minimalist bir tasarım anlayışıyla kaliteli ve sürdürülebilir mutfak ekipmanları üretme amacı taşıyan Milen Tech; yerelden globale bir büyüme serüveni misyonuyla kuruldu. Yerli Üretim, Sürdürülebilirlik, Yenilikçilik, Özgün Tasarım, Takım Çalışması ve Minimalizm gibi kurumsal değerlere sahip olan Milen Tech sahip olduğu misyon doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Sahip olduğu kurumsal değerler çerçevesinde faaliyetlerini sürdürerek yerelden globale bir büyüme serüveni misyonuyla kurulan Milen Tech, bu misyonu; faaliyet gösterdiği sürece koruma ve daha ileriye taşıma vizyonuna sahiptir. Öte yandan; hem yerel pazarda hem de global pazarda mutfak ekipmanları tasarım ve üretimi ile ilgili özgün bir çizgi ortaya koyarak sektördeki yayılımını arttırmayı hedefleyen Milen Tech; aynı zamanda iç pazardaki başarısını dış pazarda da sürdürerek Türkiye’nin ihracat hedeflerine katkı sağlamayı da vizyon edinmiştir.