Değerlerimiz

Milen Tech
Değerlerimizle Geleceğe...

Milen Tech Mutfak Ürünleri Teknolojileri; “Yerli Üretim” olgusunu “Değerler” politikasının bir parçası yapmış ve bu misyondan yola çıkarak Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde üretim tesisi kurmuştur. Tamamen yerli imkânlarla üretim yapan Milen Tech, yerel pazardan global pazara bir başarı hikâyesi yazarken aynı zamanda Yerli Üretim olgusunu kurumsal politikasının önemli bir parçası haline getirerek bu anlamda sektör paydaşlarına örnek teşkil etmiştir.

Milen Tech “Sürdürülebilirlik” olgusunu “Değerler” politikasının önemli bir parçası yapmış ve bu misyondan yola çıkarak üretimde devamlılık ilkesini benimsemiştir. Bu doğrultuda hareket eden ve çevreci bir bakış açısıyla üretim yapmayı deyim yerindeyse içselleştiren Milen Tech, yerel pazardan global pazara bir başarı hikâyesi yazarken aynı zamanda Sürdürülebilirlik olgusunu kurumsal politikasının önemli bir parçası haline getirerek bu anlamda sektör paydaşlarına örnek teşkil etmiştir.

Milen Tech “Yenilikçilik” olgusunu “Değerler” politikasının önemli bir parçası yapmış ve bu misyondan yola çıkarak üretimde “güncellik” ilkesini benimsemiştir. Bu doğrultuda hareket eden ve çevreci bir bakış açısıyla üretim yapmayı deyim yerindeyse içselleştiren Milen Tech, yerel pazardan global pazara bir başarı hikâyesi yazarken aynı zamanda Yenilikçilik olgusunu kurumsal politikasının önemli bir parçası haline getirerek bu anlamda sektör paydaşlarına örnek olmuştu

Dünyanın çeşitli bölgelerindeki tüm mutfakların her köşesinde olmayı hak eden kurumsal değerlere sahip olan Milen Tech; “Özgün Tasarım” olgusunu “Değerler” politikasının önemli bir parçası yapmış ve bu misyondan yola çıkarak üretimde “özgünlük” ilkesini benimsemiştir. Bu doğrultuda hareket eden ve kendine has çizgisiyle üretim yapmayı olmazsa olmaz bir kural haline getiren Milen Tech, yerel pazardan globale pazara bir başarı hikâyesi yazarken aynı zamanda Özgün Tasarım olgusunu kurumsal politikasının önemli bir parçası haline getirerek bu anlamda sektördeki tüm paydaşlarına örnek olmuştur.

Bir mutfağı iyi bir mutfak yapan; birbiriyle uyumlu ekipmanlardır. Bu anlayıştan yola çıkarak üretim öncesi aşamadan, üretim anına ve üretim sonrası süreçten, satış sonrası aşamaya kadar tüm adımların eksiksiz bir biçimde uygulanmasının ekip çalışmasıyla mümkün olduğuna inanan Milen Tech; “Takım Çalışması” olgusunu “Değerler” politikasının önemli bir parçası yapmış ve bu misyondan yola çıkarak üretimde “iş birliği” ilkesini benimsemiştir. Bu doğrultuda kendine has İK politikasıyla faaliyetlerini sürdüren Milen Tech, yerelden globale bir başarı hikâyesi yazarken aynı zamanda Takım Çalışması olgusunu kurumsal politikasının önemli bir parçası haline getirmiştir.

Günümüzde artık bir yaşam biçimi halini alan minimalizm; Milen Tech ürünlerinin de temel ilham kaynağıdır. Diğer bir ifadeyle Milen Tech; “Minimalizm” olgusunu “Değerler” politikasının önemli bir parçası yapmış ve bu misyondan yola çıkarak üretimde “minimalizm” ilkesini benimsemiştir. Bu doğrultuda hareket eden ve kendine has tasarım çizgisiyle üretim yapmayı ilke haline getiren Milen Tech, yerelden globale bir başarı hikâyesi yazarken aynı zamanda Minimalizm olgusunu kurumsal politikasının önemli bir parçası haline getirerek bu anlamda sektördeki tüm paydaşlarına kelimenin tam anlamıyla örnek teşkil etmiştir.